חדשות

עדכונים מארגון הסגל 2.5.21 (לחץ כאן להמשך קריאה)

2 מאי, 2021

 

שלום לכולן/ם,

 

מספר עדכונים:

 

1. אירוע סוף השנה האקדמית של ארגון הסגל ייערך ביום רביעי 23 ביוני בשעות הערב, במתכונת המסורתית של הופעה מוסיקלית וכיבוד בגן הבוטני. כמובן הכל בכפוף לכך שהקורונה תאפשר זאת (כפי שכולנו מקווים). בינתיים, אנא שריינו את התאריך!

 

הסכם חדש של המועצה המתאמת מול מנורה מבטחים - 25.4.21 (לחץ כאן להמשך קריאה)

28 אפריל, 2021

שלום לכולם/ן,

המועצה המתאמת של ארגוני הסגל האקדמי ניהלה מו״מ עם חברת מנורה מבטחים שהוביל להסכם משופר מבחינת התנאים שהם מציעים לנו. במסגרת זו הופחתו דמי הניהול לקרנות הפנסיה, כמו גם לקרנות השתלמות, ונוספה הצעה לדמי ניהול מופחתים בקופות גמל להשקעה. ראו פירוט בברושור המצורף. הם התחייבו שלא להעלות את דמי הניהול האלה, ללא הגבלת זמן, וכן לתת את אותם תנאים גם לבני משפחה מדרגה ראשונה. בנוסף ניתנו גם התחייבויות שונות לשיפור השירות (כולל הקצאת כוח אדם ייעודי לטיפול בלקוחות שהם חברי הסגל האקדמי). 

עמדת ארגון הסגל בעניין הסרת מגבלות הקורונה - 20.4.21 (לחץ כאן להמשך קריאה)

25 אפריל, 2021

שלום לכולם/ן,

 

בעקבות פניות רבות שקיבלנו מחברי/ות סגל: המכתב של הרקטור מאתמול שמודיע על חזרה מיידית לשגרה כמעט מלאה, כולל כיתות צפופות שאליהן מוזמנים גם סרבני החיסונים, לא תואם איתנו ואיננו מקובל עלינו. הבהרנו זאת באופן חד-משמעי להנהלה, בתקווה שלא יהיה צורך בצעדים ארגוניים כדי להבטיח את השמירה על הבריאות של חברי הסגל והימנעות מסיכונים מיותרים. נמשיך לעדכן.

 

בברכה,

גיא ושאול, בשם ארגון הסגל הבכיר 

הודעה לסגל - 25.3.21

25 מרץ, 2021

שלום לכולם/ן,

 

מספר עדכונים קצרים מארגון הסגל:

 

א. לגבי החזרה להוראה בקמפוס לאחר פסח, אנו מניחים כי כל מי שמבקשים להימנע מכך מסיבות בריאותיות הגישו בקשה לדיקן ולרקטור. אם יש מקרים שבהם בקשות כאלה לא נענו, מוזמנים/ות לפנות אלינו לסיוע פרטני (guy.davidov@huji.ac.il).